Lupy

Problém s lupy je dnes již globálním problémem, projevujícím se také i v České republice, která se v tomto ohledu ocitla na samém vrcholu pomyslného žebříčku. Dnes se již každý třetí občan potýká s tímto problémem lupů ve vlasech. V mnoha případech jde však k příznakům spojených s lupy zabránit . Jako léčebné a preventivní opatření můžeme doporučit kolekci šamponů šetrných k citlivé pokožce, kterou nevysušuje. Výrobek byl vyvinut ve spolupráci se Švédskou lékařskou komorou a dnes se používá také u pacientů s problémy vypadávání vlasů, kde se s úspěchem aplikuje.

Zobrazeno 1 - 0 / 0    
Naše nabídka

Některé produkty mají cizojazyčný návod zde je tip na dobrý překladač vět a textů online
Posílat novinky na:
První eshop, který splňuje mé požadavky – široká nabídka, dobrá cena a doručení objednávky do několika dnů. Víc není potřeba co dodat. Jen tak dál. Určitě nakoupím i příště.


Lenka
Liberec

Cílem eshopu Hair.CZ s vlasovou kosmetikou je poskytovat klientům pouze kvalitní produkty a profesionální služby s důrazem na rychlost doručení objednaných barev na vlasy, tužidel, šamponů na vlasy a jiné vlasové kosmetiky. Standartně vysoké kvality dosahuje naše komunikace se zákazníky. I letos je eshop Hair.cz, nabízející vlasovou kosmetiku, nominován na získání osvědčení Pečeť kvality. V současné chvíli jsme ještě více rozšířili naši nabídku a především jsme se zaměřili na širší a pestřejší paletu barev na vlasy, tužidel do každého počasí a také vámi ještě více oblíbené šampony na vlasy.