Regenerace

Kvalitní přípravky s regenerační fází tvoří sortiment, který je u našich dlouholetých spotřebitelů nejoblíbenější. Správná regenerace má příznivý vliv na kvalitu, hustotu a také lesk vašich vlasů. Z tohoto důvodu vám doporučujeme osvědčené přípravky, jejichž specifická vlastnost dlouhodobé regenerace způsobuje zdravější a mladistvější vzhled. Výrobek je obohacen o řadu stopových prvků společně s vitamíny a jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí.

Zobrazeno 1 - 0 / 0    
Naše nabídka

Některé produkty mají cizojazyčný návod zde je tip na dobrý překladač vět a textů online
Posílat novinky na:
Hair.CZ jednoznačně fandím – po své objednávce jsem několik produktů chtěla změnit a proto jsem kontaktovala přímo pracovní tým – nejenže mi ochotně mou žádost vyřídili, ale také mi ještě dali slevu.


Renata M.
Ostrava

Cílem eshopu Hair.CZ s vlasovou kosmetikou je poskytovat klientům pouze kvalitní produkty a profesionální služby s důrazem na rychlost doručení objednaných barev na vlasy, tužidel, šamponů na vlasy a jiné vlasové kosmetiky. Standartně vysoké kvality dosahuje naše komunikace se zákazníky. I letos je eshop Hair.cz, nabízející vlasovou kosmetiku, nominován na získání osvědčení Pečeť kvality. V současné chvíli jsme ještě více rozšířili naši nabídku a především jsme se zaměřili na širší a pestřejší paletu barev na vlasy, tužidel do každého počasí a také vámi ještě více oblíbené šampony na vlasy.