Novinky

Specializovaný eshop na vlasovou kosmetiku Hair.cz chce pro potřeby svých klientů přinášet ty nejlepší produkty a touto cestou přináší na trh vždy několik cenově exkluzivních novinek. Naše novinky jsou také reakcí na vaše časté dotazy a přání, které archivujeme a které dle vašich přání modifikujeme. Těšíme se na vaše podnětné dotazy, na které každému odpovíme. S novinkami budete, jak doufáme, vždy spokojení.

Doména www.hair.cz na prodej. Kontakt: info@cnagroup.eu

Naše nabídka

Některé produkty mají cizojazyčný návod zde je tip na dobrý překladač vět a textů online
Posílat novinky na:
Hair.CZ jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která byla s výrobky velmi spokojená. Tento portál doporučuji také Já, především je to díky rychlému vyřízení mé zásilky.


Alena
Nižbor

Cílem eshopu Hair.CZ s vlasovou kosmetikou je poskytovat klientům pouze kvalitní produkty a profesionální služby s důrazem na rychlost doručení objednaných barev na vlasy, tužidel, šamponů na vlasy a jiné vlasové kosmetiky. Standartně vysoké kvality dosahuje naše komunikace se zákazníky. I letos je eshop Hair.cz, nabízející vlasovou kosmetiku, nominován na získání osvědčení Pečeť kvality. V současné chvíli jsme ještě více rozšířili naši nabídku a především jsme se zaměřili na širší a pestřejší paletu barev na vlasy, tužidel do každého počasí a také vámi ještě více oblíbené šampony na vlasy.